CHATA NEMO

Soutěž

Podmínky soutěže

Soutěž o jednu noc v chatě Nemo zdarma.

Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je Nemo BOX s.r.o. se sídlem Berounská 2, 104 00 Praha 10, IČ: 11670479.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

Termín soutěže a rozsah

1. Soutěž se bude konat v termínu od 12. 10. 2021 do 20. 10. 2021. Soutěž bude probíhat na facebookových stránkách https://www.facebook.com/chatanemo

Do soutěže budou zařazeni soutěžící, kteří splní následující podmínky:

  • Dají “To se mi líbí” soutěžnímu příspěvku
  • Budou sdílet soutěžní příspěvek
  • Dají “To se mi líbí” facebookové stránce https://www.facebook.com/chatanemo
  • Napíší do komentáře pod soutěžní příspěvek osobu/y se kterou by rádi noc v chatě Nemo strávili, celkem mohou být ubytovány až 4 osoby.
Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší 18 let, které zároveň akceptují a splní pravidla této soutěže. Ze soutěže budou vyloučeni účastníci, kteří nesplní požadované podmínky soutěže. 
Výherce bude dne 21. 10. 2021 vylosován a neprodleně informován o výhře na facebookové stránce Chata Nemo. 
 
Výhra
Jedna noc až pro 4 osoby v chatě Nemo zdarma. Součástí výhry je 20 % sleva na prodloužení pobytu. V ceně ubytování jsou zahrnuty náklady na spotřebovanou elektrickou energii (v rozsahu odpovídajícím průměrné spotřebě během Ujednané doby), vodu, dřevo, úklid, vypůjčení ložního prádla, ručníků a utěrek, toaletní potřeby, TV, wi-fi připojení. Bude-li spotřeba elektrické energie zjevně nepřiměřená, je Ubytovatel oprávněn žádat po Ubytovaném příslušnou úhradu.
Pokud výherce neprojeví zájem o pobyt delší, než-li jedna noc, je možnost rezervace omezena na dny od pondělí do čtvrtka, rezervace není možná v období od 15. 12. 2021 do 5. 1. 2022. 
Nepřihlásí-li se výherce o výhru do 7 pracovních dnů od vyhlášení soutěže, nárok na výhru zaniká. 
Výhry není možné vymáhat právní cestou.
 
Kauce
Výherce se zavazuje uhradit vratnou Kauci na účet Ubytovatele. Dojde-li k poškození vybavení nebo chaty, bude Kauce použita jako náhrada újmy způsobené Ubytovaným a/nebo Dalšími ubytovanými či návštěvami Ubytovaného.
Máte dalŠí otázky?

Napište kapitánovi

14 + 15 =